Uvedení nové řady telefonů od společnosti Samsung bylo dlouho očekávanou novinkou

S dalším rokem netrpělivě očekáváme rozšíření našich oblíbených telefonů o nové řady. Mezi prvními se letos objevily novinky od jihokorejské společnosti Samsung, které výrobci dnes odhalili.

Novinky rozšiřují známou řadu S, a to nyní s názvem Samsung Galaxy S22. Další tři telefony z této řady výrobci představili dnes, a to online přímo na webu. Všechny telefony přináší řadu vylepšení, za zmínku ale stojí hlavně ten nejlepší s označením Ultra. Nečekejte už žádný plast. Tělo je vyrobené z odolného skla a má i některé vyztužené kovové části. Na výběr máte více barevných variant. Součástí je také AMOLED displej s technologií Vision Booster. Ta se stará o nastavení jasu a barev během denní doby a zabraňuje nežádoucím odleskům na displeji.

Co určitě oceníte? Telefon nabízí bezdrátové nabíjení i rychlonabíjení. Kapacita baterie je 5 000 mAh. Zároveň se jedná o umělou inteligenci, která zvládne ušetřit energii na dobu, kdy telefon nejvíce používáte. Na zadní straně najdete čtyři pokročilé snímače a přisvětlovací diodu. Tento model se svými technologiemi výrazně zaměřuje na noční fotografování a pořizování video záznamů. Bez problému zvládne záběry v jakoukoliv denní i noční dobu, a to absolutně bez šumu. Na výběr tu máte také různé inovativní funkce, například Auto Framing, jenž vám umožní mít vše zaostřené, i když budete s telefonem hýbat nebo vám někdo nečekaně skočí do záběru.

Jedná se o první Ultra model od společnosti Samsung, jehož součástí je i zabudovaný Stylus S Pen. To znamená, že pokud ho nebudete zrovna využívat, snadno ho zasunete do těla telefonu. Telefon je všestranný a umožňuje vám plynulé ovládání a propojení s počítačem nebo tabletem. Funkce Nedávné aplikace vám třeba umožní zobrazit tři naposledy použité aplikace.

Výrobci slibují i zabezpečení soukromých dat, a to nejen díky zabezpečené složce. Také slibují snadný přenos dat ze starého telefonu, a to i z jiného operačního systému. Samozřejmostí je zde už standardně nabíjení přes USB-C konektor a slot pro vložení nanoSIM.

Loňský model Samsung Galaxy S21 zůstává i nadále v prodeji, a dokonce je potvrzeno i jeho zlevňování. U nového modelu Samsung Galaxy S22 je nyní zahájen předprodej, a to v rozmezí mezi 32 a 37 tisíc korun. Ceny se liší v závislosti na tom, jaký model a vnitřní paměť telefonu si vyberete (128, 256 nebo 512 GB). Na oficiálních stránkách běží aktuálně akce za splnění určitých podmínek pro ty, kteří telefon předobjednají. Tito zákazníci získají sluchátka Galaxy Buds za 1 Kč.

Telefony z řady S jsou kvalitní a poskytují velmi dobré snímače pro pořizování fotografií i nahrávání videí. Podívejte se na jeden starší článek, ve kterém byl loňský model Samsung Galaxy S21 Ultra využit pro podmořskou expedici.

Jak již bylo zmíněné výše, telefony se nyní dostávají na asijský trh. Na uvedení u nás si budeme muset ještě chvíli počkat. Loňské modely Samsung Galaxy S21 a Samsung Galaxy S21+ jsou ale stále v prodeji, s možností výběru barvy i vnitřní paměti, a nyní dokonce i za zlevněné ceny.

Napsat komentář