O nás

Cílem webu výběromat.cz je zjednodušit vám rozhodování při výběru různých produktů a spotřebního zboží. Ať už se jedná o spotřebiče do domácnosti, které vám usnadní život, nový telefon, díky kterému budete mít své blízké na dosah, nebo třeba pneumatiky, které vám zajistí bezpečnější jízdu automobilem.

Víme, že člověk nemůže být expert na vše. Nabídka zboží na trhu je natolik široká, že je velmi těžké se správně rozhodnout, který produkt je nejlepší právě pro vás.

Nejednou se každému z nás stalo, že před koupí nové televize nebo sporáku trávil dlouhé hodiny a dny hledáním informací na internetu. Procházel velkou spoustu uživatelských recenzí a hodnocení, porovnával desítky různých parametrů, ale i tak nakonec nebyl 100% přesvědčen, že vybral správně. A i když má zákazník při nákupu přes internet právo na vrácení zboží, kdo z nás by chtěl absolvovat tyto starosti navíc. Zvlášť u velkých spotřebičů, jako jsou třeba myčka nebo lednička.

A tak se zrodila myšlenka na službu, která by nám i vám usnadnila výběr a rozhodování. Stránka, na které byste snadno a rychle našli maximum informací o produktech, které vás zajímají a které plánujete koupit. Přemýšleli jste někdy o tom, co všechno musíte promyslet, než si koupíte třeba pračku? Co když ji objednáte a ona se vám pak nevejde do dveří? Kdyby vás to tak bývalo napadlo dřív…

A právě proto vznikl Výběromat. 

Výběromat.cz je soukromá mise každého člena naší redakce. Chceme vytvářet službu, která je užitečná a pomáhá lidem rozhodnout se. Víme, že cesta k cíli je ještě dlouhá a my jsme teprve na začátku. Budeme rádi, když se zapojíte i vy a pomůžete nám naši službu zdokonalovat. Sdílejte, prosím, své zkušenosti s produkty v komentářích. Uvítáme každý nápad nebo podnět, který nám pošlete. Společně uděláme výběromat.cz nejužitnějším místem na internetu. 

Přejeme vám, abyste si vždy vybrali správně!

Tým projektu výběromat.cz

Share This