Společnost Caviar kromě telefonů cílí i na další elektroniku

Ruská společnost Caviar je známá svými úpravami luxusních smartphonů, především těch od značky Apple či Samsung. V nové kolekci Prime Gold Colletion se ale zaměřuje také na další elektroniku.

Konkrétně v této kolekci najdete limitovanou edici a úpravu iPad mini 6, Airpods Max, Sony Playstation 5 a také iPhone 13 Pro/Max. Jedná se dosud o nejdražší kolekci, kterou tato společnost představila.

Na všech zařízeních je luxusní reliéfní vzor. Použitým materiálem je zde zlato. Klíčové jsou také diamanty, které jsou vkládané do pouzdra příslušenství. Proto se tato kolekce výrazně prodražila a patří mezi tu nejlepší, která je v nabídce. Ceny se pohybují hodně vysoko, pro zajímavost Airpods Max vyjdou na 68 000 dolarů (cca 1,8 milionů korun). Nejdražší je ale bezpochyby iPad mini 6, u kterého je využito největší množství zlata, aby pokrylo plochu celého pouzdra. Tady se cena vyšplhala na 84 920 dolarů (cca 2,3 milionu dolarů), ale také Playstation 5, u kterého je to dokonce 352 tisíc dolarů (cca 9,3 milionu dolarů).

Některé zmíněné produkty jsou opravdu ve výrazně limitované edici. například Airpods Max byly vyrobeny v celkovém počtu pouhých devět kusů nebo iPad mini 6 pouhých šest kusů.

Přečtěte si také o dalších zajímavých úpravách elektroniky, které má tato společnost na svědomí. V minulém článku jsme například psali také o limitované edici telefonů iPhone 13.

Zmíněné produkty seženete na českém trhu také v klasické verzi iPad mini 6, Airpods Max, Playstation 5 a iPhone 13.

Napsat komentář