Nové modely iPhone 13 mají svou limitovanou edici

O ruské společnosti Caviar jsme se již několikrát zmiňovali. Také u aktuální a dlouho očekávané série modelů iPhone 13 o sobě dala vědět a vytvořila speciální edici, která je opět hodně luxusní.

Společnost u této kolekce míří na všechny, kteří jsou milovníky značky Rolex. Pro tyto osoby připravila speciální limitovanou edici pěti různých designů, které se mají co nejvíce přibližovat stylu výše zmíněné luxusní značky hodinek.

Každý z telefonů je opět vylepšen těmi nejvybranějšími materiály, jenž perfektně doplňují styl hodinek. Mezi nimi je to hlavně růžové zlato, krokodýlí kůže nebo šperkařský smalt. Caviar se zaměřil na dva konkrétní modely od společnosti Apple, a to iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max.

Jako nejdražší a nejluxusnější model je zde vytvořen Benvenuto. Ten je věnován klasickému umění, neboť název je inspirován po italském klenotníkovi a sochaři z období renesance. Hlavními materiály jsou růžové a bílé zlato, ale také potah z krokodýlí kůže. Jeho cena se pohybuje kolem 25 tisíc dolarů (více jak půl milionu korun).

Dalšími modely jsou Olive Rays, Dark Sky, Meteorite a Yacht Club. Každý z nich má jedinečný design, jenž odkazuje na některé konkrétní hodinky od značky Rolex. Cena těchto čtyř zmíněných modelů začíná na 6 tisících dolarech (což je cca 130 tisíc korun, cena se liší v závislosti na konkrétním vybraném modelu Apple). Každý model je vyroben v kopiích pouhých 99 kusů.

Vlastní limitované edice se dříve dočkaly i předchozí telefony iPhone 12. I o nich jsme vám psali. Tato edice cílila na ekologii a přírodu.

Jestli vás edice zaujala, ale i tak byste rádi zůstali u klasického vzhledu, vybírejte z aktuální nabídky, která je již v prodeji na českém trhu – iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro nebo iPhone 13 Pro Max.

Napsat komentář