Sony letos uvede na trh další reproduktor, který je určený k zavěšení na krk

Japonská mezinárodní společnost Sony již představila novinku, která nás letos čeká. Na trhu s technologiemi se na podzim objeví bezdrátový reproduktor. Nejedná se ale o klasický model, který si možná představujete. Tento je určený k zavěšení na krk.

Konstrukce je navržena tak, abyste mohli reproduktor využívat během celého dne. Reproduktor je ideální využít i pro hlasitý poslech (jako handsfree) hlavně při práci, například při různých online firemních schůzkách. Mikrofony jsou usazené tak, aby dokázaly zprostředkovat čistý přenos vašeho hlasu druhé straně. Tento model je samozřejmě ale vhodný k využití i pro volný čas, ať už pro poslech hudby nebo přenos zvuku při sledování filmu.

Ovládací prvky jsou k dispozici na zaoblených koncích pro snadnější dostupnost při používání. Uvnitř najdete vestavěnou baterii, která vydrží na jedno nabití až 20 hodin. Pro zapojení do sítě se využívá USB-C konektor. Zařízení podporuje i rychlonabíjení, což znamená, že ho po 10 minutách zvládnete využívat další hodinu. Zařízení také disponuje stupněm krytím, a to s označením IP X4. To znamená, že mu neublíží postříkání vodou ani pot.

Výhodou je, že reproduktor podporuje připojení ke dvěma zdrojům zvuku současně. To znamená, že můžete bez problému poslouchat hudbu z počítače, a přitom přijmout hovor na telefonu.

Nejedná se ale o průkopníka ze světa reproduktorů na krk. Už dříve se objevili předchůdci, a to v roce 2018 model SoundWear Companion od společnosti Bose nebo v roce 2019 model SRS-WS1 od Sony, který byl určený především k využití během sledování filmů.

Nedávno jsme pro vás také sepsali článek o dalším jedinečném bezdrátovém reproduktoru z dílny Sony, a to konkrétně o Sony LSPX-S3 s nevšedním designem ve skleněném provedení.

Tento reproduktor bude k dispozici ve dvou neutrálních barvách, a to v bílé a šedé. Na trhu byste ho měli objevit na podzim, konkrétně v září 2021. Známý je i cenový odhad, a to cca 150 euro (kolem 4 000 korun). Jestli se vám ale nechce na tuto novinku čekat, vybírejte z aktuální nabídky bezdrátových reproduktorů Sony.

Napsat komentář