Limitovaná edice hodinek Super Mario vznikla jako počátek spolupráce dvou známých značek

Ve světě technologií vznikla nová spolupráce, a to mezi společnostmi TAG Heurer (švýcarský výrobce hodinek) a Nintendo (japonský výrobce videoher a konzolí). Začátek své spolupráce stvrdily nově vzniklou technologií v podobě chytrých hodinek, ve kterých dominuje nejznámější herní postavička Super Mario.

Zajímavostí je, že tyto hodinky vyšly pouze v limitované edici, a to 2 000 kusů. Celkový design hodinek je laděný ve stylu známé postavičky v jejím typickém prostředí houbového světa. Pásek je vedený do červené barvy, na bočním tlačítku je vyryté písmeno M. Uvnitř hodinek najdete různé ciferníky, vždy ale s ústředním motivem hry Super Maria. Hodinky doprovází různé animace se známou postavičkou, které se aktivují s vašimi denními aktivitami. Mario vás pozdraví už po probuzení a bude vás provázet během celého denní režimu.

Tělo má kruhový dotykový displej o velikosti 45 mm. Uvnitř je operační systém wearOS, zařízení dominuje baterie 430 mAh s celodenní výdrží. Výhodou je také voděodolnost až do hloubky 5 ATM (50 m), to znamená, že s hodinkami se nemusíte omezovat třeba při plavání v bazénu. K dispozici jsou i různé senzory, jako je tep, krokoměr, kompas a další.

Jestli vás něco určitě překvapí, je to cena, která je opravdu závratná. Hodinky vyšly na 2 150 dolarů (v přepočtu je to 46 500 korun). Tento model je určitě ideální pro všechny sběratele a nadšence do této videohry. Limitovaná kolekce už sice byla vyprodaná během chvilky, ale i tak se určitě můžeme těšit na další skvělé počiny a zajímavé technologie, které vzniknou v rámci této zmíněné spolupráce.

Možná vás cena překvapila. Pokud ale máte rádi tuto herní postavičku, k dispozici za velmi dostupné ceny jsou například Super Mario hry na konzoli Nintendo nebo třeba LEGO Super Mario.

Napsat komentář