S aplikací od Samsungu si zajistíte pravidelný návyk mytí rukou

Není to tak dávno, co jihokorejská společnost Samsung pustila do prodeje nový model hodinek z řady Galaxy Watch. Ty mají spoustu předností a vychytávek, které určitě oceníte. Jednou ze zajímavostí je také užitečná a praktická aplikace, která za vás bude sledovat hygienu rukou během celého dne.

Jedná se o aplikaci s názvem Hand Wash. Ta vám připomíná mytí rukou, automaticky ho detekuje, a dokonce po nastavení časovače stopuje dobu mytí, a to po dobu 20 sekund (to je podle Světové zdravotnické organizace minimální doporučená doba). Po uplynutí časovače vám hodinky zavibrují, a vy tak víte, kdy přestat. V aplikaci si pak snadno zobrazíte statistiky, kolikrát si v průběhu dne či týdne myjete ruce. Také díky tomu zjistíte, kolik například uběhlo času od posledního mytí. Za každé mytí vás aplikace pochválí.

Zajímavostí je, že to není klasická aplikace, kterou si v zařízení otevřete kdykoliv ji chcete použít. Tato funguje tak, že se vám na hodinkách automaticky přesměruje jako ciferník, a vy ji tak budete mít neustále na očích.

Aplikaci jednoduše a zdarma stáhnete do zařízení s nainstalovaným obchodem Galaxy Store. Zároveň je potřeba, abyste byli připojení ke Galaxy Watch, Gear nebo Fit. Aplikace vám zabere kapacitu 9 MB.

Už v minulém článku jsme vám psali o tom, že společnost přináší do prodeje nové hodinky Samsung Galaxy Watch4 i s novým operačním systémem.

Pokud vás hodinky s aplikací zaujaly, bez problému na českém trhu seženete model Galaxy Watch4 nebo i Samsung Galaxy Watch4 Classic. U každého z nich máte dokonce na výběr různé velikosti ciferníku.

Napsat komentář