Philips představil další bezdrátová sluchátka v jeho známé řadě Fidelio

Nizozemská společnost Philips patří mezi známé výrobce elektroniky. Nedávno přišla na trh s další novinkou v oblasti bezdrátových sluchátek. Konkrétně obnovila známou řadu Fidelio, do které přidala další zařízení.

Jedná se o sluchátka s označením Philips L3. Poskytují kovový rám, takže jsou dostatečná pevná a chráněná před nárazy či jiným poškozením. To se ale projeví i na hmotnosti, která je cca 1,2 kg. Důležité zmínit je to, že sluchátka široké frekvenční spektrum, díky čemuž vám poskytnou skvělý hudební zážitek, neboť budete vnímat i ty nejmenší detaily.

Na těchto sluchátkách žádné kolečko pro ovládání nehledejte. Na vnější straně samotných sluchátek najdete dotykovou plochu pro ovládání. Ta se ale nachází pouze na pravé straně náušníku. Funguje to tak, že posunem prstů po ploše doleva a doprava přepnete hudbu, pohybem nahoru a dolů měníte hlasitost a poklepáním na střed hudbu stopnete či opět spustíte. Co se týče ovládání, na levém sluchátku najdete tlačítko pro zapnutí a USB konektor pro dobíjení baterie. Na pravém sluchátku je přepínač pro ANC, tlačítko pro asistenta a zdířku pro vložení 3,5 mm jack kabelu.

Těmi důležitými funkcemi je aktivní potlačení hluku (ANC), možnost využití hlasového asistenta či přijímání hovorů, a to díky mikrofonu, který je zabudovaný uvnitř konstrukce. Dále mají také ambientní režim pro větší pozornost ve vašem okolí.

Výdrž baterie se pohybuje kolem 36 hodin na jedno nabití (kolem 30 hodin se zapnutou funkcí ANC). Nevýhodou je nejspíše to, že při nižším stavu baterie vás budou sluchátka každých 5 minut upozorňovat zvukovým signálem, že byste je měli dobít.

Součástí je také mobilní aplikace s názvem Philips Headphones, na které si libovolně přepnete a nakonfigurujete další nastavení podle svých preferencí. Najdete zde také možnost Wear Sensor. To je senzor, který je zodpovědný za vypínání hudby v případě, kdy sluchátka sundáte z uší.

Výše zmíněná sluchátka Philips L3 si bez problému objednáte i u nás na českém trhu. Jejich cena se pohybuje těsně pod hranicí 10 tisíc korun. Jestli vás ale tolik nezaujala, vybírejte i z další nabídky bezdrátových Philips sluchátek, která jsou k dispozici.

Napsat komentář