Na trh se dostala limitovaná edice modelů značky iPhone, která cílí na ekologii a přírodu

Znáte ruskou společnost Caviar? Ta přichází neustále na trh s originálními nápady a předělávkami smartphonů, především u iPhonů, ale i dalších prémiových telefonů. Nyní přišla s velmi jedinečným vylepšením, a na trhu představuje modely telefonů iPhone s označením Eco, které v sobě skloubí ekologii a vůni přírody.

Telefony jsou vyrobeny z materiálů z udržitelných zdrojů. Základem je vždy tělo z mahagonového dřeva. To má skvělé vlastnosti, neboť se nesráží se a nedeformuje od vlhkosti, navíc je velmi příjemné na pohled i na dotek. Dále jsou k dispozici celkem čtyři varianty telefonů a v každé se nachází další použité přírodní prvky. Konkrétně si tak pořídíte například iPhone 12 Pro nebo k předobjednání dokonce také iPhone 13 Pro. Oba typy jsou doplněné o čtyři přírodniny, kterými je káva, vanilka, růže a slunečnice. Máte tak jistotu, že kromě zajímavého designu telefony poskytují také přirozenou vůni zmíněných rostlin. Výrobci navíc slibují, že vůně přetrvávají po dobu tří měsíců, a následně je není problém obnovit. Ale není přesně jasné, jak.

U každého modelu výrobci informují, že se jedná o využití přírodních prvků bez použití chemických směsí, tedy změkčovadel či rozpouštědel, ale i biocidů (ty se běžně užívají k hubení škodlivých organismů). Jedná se tedy o skutečný biodesign.

U těchto zmíněných modelů se jedná pouze o limitovanou edici, to znamená, že každá ze čtyř zmíněných vůní je dostupná pouze v 99 kusech. A dále to má už jen jeden háček, a to závratnou cenu. Mezi nejlevnější patří model s vůní růže, který začíná na 5 980 dolarech (cca 157 000 korun).

Pokud vás tato limitovaná kolekce neláká, ale rádi byste si pořídili aktuální modely, vybírejte z nabídky iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro nebo iPhone 12 Pro Max. Na chystanou řadu iPhone 13 si ještě musíme počkat. Oficiálně vyjde na trh až po létě.

Napsat komentář