Telefon pro náročné uživatele ve všech směrech, to je UleFone

Pro někoho možná méně známá čínská značka UleFone vydala na trh novou generaci ultraodolného telefonu. Ten splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů, kteří potřebují spolehlivé zařízení do terénu.

Konkrétně to je telefon s označením UleFone Armor 13. Jedná se o robustní, velmi odolné zařízení, které je vhodné do terénu, na stavbu, zkrátka tam, kde je potřeba odolnost proti nárazům a pádům. Zařízení splňuje ty nejvyšší normy ohledně stupně krytí, které telefon může mít – IP68 (vysoká odolnost proti vodě a prachu), IP69K (zcela prachuvzdorné, poradí si i s tlakovou vodou) a také MIL-STD810G (armádní norma nejvyšší odolnosti).

Další nespornou výhodou je výdrž baterie. Ta se dobije na maximum za rovné tři hodiny. Navíc poskytuje velikost baterie 13 200 mAh, a dokonce i bezdrátové nabíjení s výkonem 15W. Taková kapacita se dokonce přirovnává spíše k powerbankám než k samotným telefonům. Kromě toho poskytuje vysoké úložiště, a to 256 GB. Součástí je také fotoaparát. Dnes už není žádnou překvapením telefon s více čočkami. Tento model má na zadní straně hned čtyři snímače. Hlavní kamera má rozlišení 48 Mpx, širokoúhlý fotoaparát s 8 Mpx a dvě kamery s rozlišením 2 Mpx.

Stavaři určitě ocení funkce, jako je infračervený měřič vzdáleností a ploch. Zajímavostí je také boční konektor, který slouží k připojení endoskopické kamery. Na boku je také čtečka otisků prstů, součástí je GPS navigace či NFC pro rychlý přenos dat.

Pokud jste zvyklí na Android, tento telefon vás nezklame. Problém nebudete mít ani s bezkontaktními platbami, a to díky funkci Google Pay.

Tato značka funguje od roku 2010 a zaměřuje se pouze na chytré telefony s Androidem. Čínský výrobce UleFone se snaží splňovat požadavky těch nejnáročnějších uživatelů, především stavařů, ale i dalších osob, pro které je důležitá hlavně výdrž baterie, ale i vysoká odolnost proti pádům.

Výše zmíněný model se pomalu dostává i k nám a prodává se za cenu těsně pod 10 tisíc korun. Na našem trhu ale najdete UleFone najdete i na našem trhu. Vybírejte z aktuální nabídky.

Napsat komentář