Na trhu se objeví chytré hodinky, tentokrát cílené spíše na ženské pohlaví

Čínská společnost Doogee se zaměřuje především na robustní chytré telefony. Tentokrát ale přišli na trh s velmi lehkým zařízením, které cílí na něžné pohlaví. Jedná se o dámské chytré hodinky.

Jejich název je Doogee Venus. Nabízí úzké provedení pásku a menší ciferník. Jde o velmi lehký model, který padne na útlou ruku. Design je navržený tak, že jsou nejen funkční, ale i zajímavým módním doplňkem. Řemínek je silikonový a tělo z hliníkové oceli. Dále mají kruhový ciferník a dotykový displej. V nastavení jsou sice tři předzvolené ciferníky, ale není problém, abyste si nahráli i vlastní obrázky, a tím si ciferník personalizovali. Zajímavostí displeje je také to, že má povrchovou úpravu, která ho chrání proti nevzhledným otiskům prstů. Také tím zajišťuje, že je čistší a hladší a zvyšuje jeho citlivost na dotyk.Hodinky se prodávají v šesti barevných variantách, takže si svůj vysněný model vybere každý.

Jako funkce tu jsou především monitorování srdečního tepu, měření kroků, měření kvality spánku nebo i připomínka dlouhého sezení například při sedavém zaměstnání. Nabízí také sedm sportovních režimů a počítání spálených kalorií. Snadno je také skrze Bluetooth spárujete s telefonem. Snadno se vám na nich poté zobrazí různé notifikace z telefonu. Na dálku také zvládnete odmítnout hovor nebo na nich ovládat hudbu. Nemají problém jak s operačním systémem iOS, tak s Androidem. Baterie s kapacitou 200 mAh vám na jedno nabití zajistí výdrž až na jeden týden.

I podle funkcí je patrné, že jsou hodinky určené spíše ženám. Nechybí zde například aplikace pro sledování menstruačního cyklu ženy. Hodinky jsou ideální nejen pro sledování pravidelné menstruace, ale i plodných dní.

Naopak nemají slot na SIM kartu ani si do nich jen tak nenainstalujete další aplikace.

Jak již bylo zmíněno, společnost se zaměřuje i na chytré telefony Doogee. U nich je známé, že jsou robustní a výrazně odolné. Jsou proto hodné nejen pro všechny, kteří pracují na stavbě nebo jen ocení opravdu odolnou konstrukci a výkonné zařízení. Jsou ale vhodné i pro běžného uživatele.

Už dříve jsme vám psali například i článek o tom, že Doogee vydal nový smartphone, který dokáže měřit vzdálenosti.

Model hodinek Doogee Venus seženete v předprodeji na oficiálních stránkách zahraničního prodejce. Jejich cena je necelých 50 dolarů (cca 1 200 Kč). Hledáte-li ale i jiné modely a značky, podívejte se také na další dámské chytré hodinky a porovnejte je.

Napsat komentář