Na telefonech Honor se možná brzy objeví zdobení krystaly z české dílny

Čínská značka Honor je u nás velmi známá, a to díky chytrým elektronickým zařízením. Nyní se objevila její nová spolupráce, a to dokonce s českou sklárnou Preciosa. Díky tomuto spojení se objeví limitovaná edice krytů na telefony.

U zmíněné firmy je stylový a propracovaný design samozřejmostí u každého kusu elektroniky. To samé platí u české sklárny, která patří mezi přední výrobce skla. Proto není divu, že spojily síly a vytvořily unikátní designový kousek, který bude nejenom zdobit elektroniku Honor, ale přitom je i perfektně promyšlený, aby bez problému padnul do ruky.

Půjde o luxusní kryty k využití na dosud poslední model telefonu Honor 50, jenž bude doplněný o broušené krystaly z české sklářské firmy Preciosa. Ta se pyšní bohatou tradicí, ale i světovým jménem. Na každém jednotlivém krytu se objeví 45 kusů českého křišťálu, a to konkrétně v barevném provedení zvaném „light peach“ o velikosti S3. Toto označení se týká nejmenšího normovaného krystalu na světě.

Zmíněné krystalky prošly náročným testováním, aby se výrobci ujistili, že na telefonu odolají odlepování, a to nejen v případě pocení dlaně.

Tuzemská značka Preciosa sídlí na pomezí Jizerských a Lužických hor, a to konkrétně v Křišťálovém údolí na severu Čech. Pyšní se tradičním ručním zpracováním krystalů, kterému jen těžko můžou konkurovat nejmodernější technologické postupy. Důraz je kladen i na kvalitu a preciznost výroby, která tu započala již v 16. století.

Cena ani datum uveřejnění výše zmíněných krytů telefonů není dosud známá. Na odhalení si budeme muset počkat. I tak aktuálně seženete telefon Honor 50 v běžném provedení, a to v různých barvách, například v designu černé, stříbrné či zelené.

Napsat komentář