Na trhu je speciální edice iPhone telefonů z neprůstřelného pancéřu

Ruská společnost Caviar opět překvapila originálním přepracováním telefonů od Apple. Tentokrát si připravila edici, která cílí na jejich nezničitelnost, ale především na vaše soukromí a maximální bezpečnost.

Pod názvem Stealth 2.0 najdete telefony ve třech designových provedeních. Jedno je v klasické černé barvě. Další dvě zdobí vojenský, zelený vzor. Číslovka v názvu odkazuje k tomu, že se jedná o přepracovaný model z loňského roku. Mnohem zajímavější je ale to, že výrobci slibují, že tělo telefonů je neprůstřelné. Konkrétně je vyrobené z neprůstřelného pancíře třídy BR-2, jenž odolá výstřelu z pistole. To zajistila firma NPO TCIT, jenž se zaměřuje na neprůstřelné vesty a pancíře pro obrněná vozidla a vrtulníky.

Proč tento materiál? Výrobci odkazují na to, že je vhodný pro všechny, kteří denně riskují nebo pracují v přísně utajených organizacích. Tento telefon vám může zachránit život, a to nejen tím, že si přivoláte pomoc při nehodě, ale i v mnohem nebezpečnějších situacích. Zajímavostí je i to, že z jednoho modelu vývojáři dokonce odstranili fotoaparát. Takový model je určený pro ty, kteří potřebují používat telefon v prostorách se zvláštním přístupem. A v takových místech je fotoaparát většinou zakázaný.

O této společnosti jsme psali už několikrát v souvislosti s řadou originálních přepracování telefonů. Zajímavá byla například edice, která odkazovala na hodinky Rolex.

Výrobci telefon dokonce prověřili v praxi a telefon vzali ho i na střelnici. Smartphone ustál dva přímé zásahy kulkou za sebou. Na výsledek se podívejte ve videu.

U těchto přepracovaných modelů iPhone máte jistotu, že se jedná o velmi originální kousky, pro které ale budete muset sáhnout hodně hluboko do kapsy. Pokud byste si i tak rádi pořídili nový model iPhone, vybírejte z nabídky na českém trhu, kde jsou za příznivější ceny. Na výběr je nejen nejnovější iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max.

Napsat komentář