Navolit si vlastní vůni pomocí aplikace. To zvládnete s chytrým parfémem

Pokud vás neustále nudí jeden a ten samý parfém, ale nechce se vám utrácet a mít doma různé značky a druhy, tohle je to pravé pro vás. Na trh se v příštím roce dostane chytrý parfém, se kterým si vytvoříte tu pravou vůni podle aktuální nálady a potřeby.

Ninu je první chytrý parfém na světě. Flakon si objednáte v různých setech vůní. Jde o přesně propracovaný systém, protože díky tomuto zařízení si pak skrze technologie snadno přednastavíte vlastní parfém, jeho dávku, intenzitu, ale i přesné vystřikování tekutiny. Pokaždé si tak zvládnete vytvořit jinou, a přesto dokonalou směs přesně pro vás, vždy podle aktuální nálady nebo příležitosti.

Jak konkrétně to funguje? Parfém si nastavujete pomocí mobilní aplikace. Vůni pak na sebe aplikujete flakonem, jak jste zvyklí. Dokonce zde funguje umělá inteligence, jenž dokáže odhadnout konkrétní vůni pro vás, a to za pomoci předchozích kombinací, které jste volili. Zařízení je malé a snadno přenosné. Vezměte ho s sebou i na cesty.

Jak již bylo zmíněno, uvnitř jednoho parfému se nachází různé vůně, které jsou vyměnitelné. Navíc seženete jak dámské, tak i pánské vůně, na výběr jsou ale i unisex varianty, které by měly vonět všem. Kromě toho si snadno vyberete z trojice barevných flakónů Ninu (černý, bílý či růžovo-zlatý). Ty jsou dokonce vyrobené z ekologických materiálů. Toto zařízení tvoří skvělou harmonii mezi špičkovou technologií a parfémy v nadčasovém designu.

Ninu bude určitě originální druh parfému, který předčí očekávání mnoha náročných uživatelů. Pokud vás ale tato moderní technologie zcela neoslovila, vybírejte například z běžné nabídky dámské parfémy či pánské parfémy.

Napsat komentář