Společnost Huawei se zaměřila na běžce, pro něž vytvořila speciální hodinky

Známá čínská společnost přišla na trh s dalšími hodinkami. Nejedná se ale o další běžný model. Jsou určené pro sportovce, a to hlavně pro běžce.

Název je Huawei Watch GT Runner. Jejich předností je, že mají dlouhou výdrž. Na jedno nabití budou fungovat až 14 dní. Disponují také velkou řadou sportovních režimů. Poskytují GPS navigaci pro přesné určování polohy. Součástí je také senzor pro měření srdečního tepu či pro určování okysličení krve.

Běžci, ale i další sportovci, určitě ocení aplikaci se stovkou sportovních režimů. Během aktivity uvidíte na ciferníku nejen sportovní aktivitu, ale třeba i aktuální počasí či běžecký index. Ten ohodnotí váš běžecký výkon a podle toho můžete svůj výkon ihned vylepšit. Uvnitř hodinek je také vložený reproduktor s mikrofonem. Hodinky bez problému využijete i pro volání. Pro spárování s telefonem snadno využijete aplikaci Huawei Health, a to skrze Bluetooth.

Průměr ciferníku je 46 mm. Součástí je kruhový AMOLED displej. Na výběr budou ve dvou variantách, a to v šedé a černé barvě.

Tento model bude nejprve k dostání v Číně, a poté by se měl dostat i na náš trh. Jeho cena by se měla pohybovat kolem 9 000 Kč. Aktuálně ale máte na výběr jiné modely, například nejnovější model Huawei Watch GT 3.

Napsat komentář