Nový model reproduktoru od Niceboy opět láká na vysoký výkon i odolnost za velmi příznivou cenu

Česká společnost Niceboy již představila nový model reproduktoru s označením RAZE. Ten láká na opravdu vysokou odolnost a výdrž i při nepříznivých venkovních podmínkách.

Tento model nese označení Niceboy RAZE 4 Origin a podle číslovky je jasné, že se jedná již o čtvrtý model z řady RAZE bezdrátových reproduktorů.

Připojení je standardní pomocí Bluetooth skrze jiné chytré zařízení. Konkrétně je zde zajištěný stabilní přenos zvuku, a to díky rychlejší verzi Bluetooth 5.0. Kromě možnosti streamování hudby z oblíbené aplikace poskytuje také vestavěné FM rádio. Samozřejmostí je zajištění vysokého výkonu, a to díky 20W, čímž reproduktor poskytne kvalitní a silný zvuk.

Toto zařízení nabízí vysoký stupeň krytí, a to s označením IP 67. Zařízení je proto vodotěsné, a bez sebemenších problémů odolá ponoření do vody v hloubce 1 metru až na 30 minut, ale je chráněno i proti vniknutí prachu. Je to hodnota, která je vhodná pro venkovní použití, takže reproduktoru neublíží ani zhoršené povětrnostní podmínky. Důležité je zmínit také výdrž, neboť na jedno nabití vám bude hrát až 20 hodin (při nastaveni hlasitosti na 50 %). Reproduktor tak můžete snadno přenášet a pouštět si hudbu bez nutnosti zapojení do sítě, a to třeba i v rámci celodenního výletu. Když už přijde čas na zapojení do sítě, k tomu slouží USB-C konektor.

Zajímavostí je i funkce True Wireless. Díky ní lehce propojíte dva reproduktory, čímž získáte ještě lepší prostorový zvuk a o něco kvalitnější hudební zážitek. Taková funkce se určitě hodí třeba na zahradní oslavu, na svatbu nebo na workoutové hřiště. Je jen na vás, jak to využijete zrovna vy.

Společnost Niceboy je na trhu od roku 2016, a od té doby se zaměřuje na spotřební elektroniku jak na tuzemském, tak i evropském trhu. Vyrábí především chytré hodinky, reproduktory, sluchátka, kamery a další příslušenství.

Nejnovější model reproduktoru Niceboy RAZE 4 Origin je již nějaký pátek v prodeji, a to za opravdu příjemnou cenu. V nabídce jsou také stále i předchozí modely s názvem Niceboy RAZE 3 Titan a Niceboy RAZE 3 Radion.

Napsat komentář