Filmaři opět propagují zařízení z dílny Samsung díky novému filmu o zvířatech

Společnost Samsung opět spojila síly s profesionálními filmaři, tentokrát ze společnosti Discovery, a tak vzniknul společný dokument o zvířatech. Díky tomuto spojení je patrné, že se nenatáčelo na kamery, ale na vybavení od společnosti Samsung.

Filmaři vytvořili krátký dokument, a na to celé použili jen několik telefonů Samsung Galaxy S21 Ultra. Dokument je zaměřený na poselství o tom, jak je důležitá ochrana divokých zvířat. Má také zvýšit informovanost o pytláctví a nadměrném lovu zvěře. Dokument nese název „Eye To Eye With a Tiger„, jenž jasně odhaluje, že se filmaři zaměřuji na tygry ve volné přírodě, a to konkrétně v národním parku Ranthambore v Indii.

Filmaři se z telefonů snažili vytěžit maximum těch nejlepších funkcí, aby podtrhli a ukázali to, co zařízení dokážou. Některé záběry byly pořizovány dokonce pomocí 8K rozlišení, které zařízení poskytuje.

Jaké funkce tento telefon nabízí? V telefonu najdete čtyři zadní snímače, a z toho dva teleobjektivy s optickým zoomem 3x a 10x. Ty se samostatně přepínají podle toho, jak moc se chcete od snímaného objektu přiblížit, nebo oddálit. Dále je tu funkce superstabilizace, kterou využijete pro eliminaci veškerých otřesů během natáčení. Nutností je také senzor Bright Night, jen vám zajistí kvalitní snímky nejen za zhoršené viditelnosti, ale i ve tmě.

Už dříve jsme psali článek například o tom, že Samsung vsadil na nevšední propagaci, a to streamování přírodní rezervace skrze telefony Samsung.

Zmíněný telefon Samsung Galaxy S21 Ultra seženete i na českém trhu, a to jak ve variantě v černé, nebo v šedé barvě.

Napsat komentář