Výrobci nejrychlejší power banky slibují plné nabití telefonu za méně než půl hodiny

Výrobci elektroniky se neustále předhání a vylepšují své technologické výrobky. Do předprodeje se nyní dostalo zařízení, které je také budoucností výkonných baterií, neboť v jednom směru rozhodně předčí veškeré ostatní napájecí přístroje. Jedná se zatím o crowdfundingový projekt, u kterého výrobci chtějí poskytovat zákazníkům nejrychlejší power banku.

Power banka s názvem Elecjet Apollo Ultra je zařízení, které předčí veškeré ostatní nabíjecí zařízení. Nejde zde ani tak o výkon, jako spíše o rychlost v nabíjení, u které výrobci slibují, že je 5x rychlejší, než jsme zvyklí. Výrobci dále uvádí, že na plné nabití se dostanete za méně než půl hodiny, a to konkrétně za 27 minut. Také slibují nabití na dostatek energie pro využívání telefonu, a to již dokonce za 7 minut. Toho power banka docílí za pomoci baterie s kapacitou 10 000 mAh, která by neměla přesáhnout teplotu 43 °C. Maximální výkon je 87 wattů, což znamená, že je vhodná i pro napájení notebooků. Výrobci zde myslí také na různá zařízení, proto ji snadno připojíte jak na USB, tak i na novější USB-C. Jde navíc o malé zařízení, které nezabere moc místa, a sbalíte ho proto kamkoliv na cesty.

Jak je již zmíněno v úvodu, jedná se o crowdfunding (na webu Indegogo). Zařízení vznikne jen za předpokladu, pokud výrobci získají od zájemců dostatek finanční podpory. Tady je ale již patrné, že jde o úspěšný a velmi žádaný projekt, jelikož cílová částka byla dávno přesažena. Dále to funguje tak, že můžete přispět libovolnou, i nižší částkou, čímž snadno podpoříte projekt. Nebo rovnou přispějete celou částku (cenu výrobku), a tím si zajistíte koupi power banky, a to za 100 dolarů (nyní v akci za 69 dolarů), cca 1 550 Kč. V nabídce je i varianta dvou power bank za výhodnější cenu.

Nnspornou výhodou je i to, že nabízí duální nabíjení, takže bez problému připojíte dvě zařízení najednou. Zároveň dlouhou životnost na 5 let, a to s minimálně 2 500 cykly při každodenním užívání.

Pokud vás zajímají i jiná zařízení a rádi byste si porovnali i další značky, vybírejte z aktuální nabídky power bank na českém trhu.

Napsat komentář