Společnost Samsung vsadila na nevšední propagaci telefonu skrz přírodní rezervaci

Společnost Samsung se v rámci projektu Wildlife Watch propojila s firmou Africam a neziskovou organizací Black Mambas. Tímto spojením přispívají k ochraně přírodní rezervace Balule, což je součást Krugerova národního parku v Jihoafrické republice. Ale také se nevšedním způsobem snaží o propagaci konkrétního modelu telefonu. Jak takové propojení funguje? Tvůrce moderních technologií do tohoto projektu daroval čtyři telefony Samsung, které nyní nepřetržitě streamují čtyři konkrétní místa z přírodní rezervace do celého světa. A pátý telefon dostaly členky Black Mambas do svého terénního vozu.

To znamená, že kdokoliv, i vy se můžete propojit skrze Wildlife Watch a sledovat v reálném čase, co se děje na místech přírodní rezervace, kam směřují kamery jednotlivých telefonů. Ty se ale pohybují do stran, a záběry se tím mění. Snadno tak uvidíte africkou rezervaci, místní přírodu a zvířata v jejich přirozeném prostředí. A především se stanete takovým virtuálním strážcem. To znamená, že pokud byste zrovna spatřili například pytláctví nebo jinou formu násilí člověka na zvířatech, můžete ihned kontaktovat organizátory.

Kromě živého sledování je zde možnost sdílení odkazu webu skrze sociální sítě či email. Také je zde funkce fotografie, čímž snadno vytvoříte aktuální snímek z jednoho ze snímajících telefonů, a ten můžete dále sdílet. Dále je tu možnost finančně podpořit Black Mambas a rozvíjet jejich činnosti a péči o zvířata a celou rezervaci. Celý projekt by měl trvat přibližně dva měsíce.

Jde vlastně o netradiční formu propagace konkrétního telefonu značky Samsung a živou ukázku jeho předností, kterými by měl být právě fotoaparát a video. Tento způsob vás má přesvědčit o tom, jak kvalitní snímky tento model dokáže stvořit. Sami se proto podívejte na záběry ze snímaných kamer a přesvědčte se o jeho kvalitě na vlastní oči.

Darované modely jsou konkrétně telefony Samsung Galaxy S20 FE. Jaké jsou jeho přednosti? Tento model nabízí tři typy zadního fotoaparátu. Hlavní fotoaparát má rozlišení 12 Mpx a světelnost f/1,8. Teleobjektiv má rozlišení 8 Mpx a světelnost f/2,4. Širokoúhlý objektiv má rozlišení 12 Mpx a světelnost f/2,2. Poté je tu i přední fotoaparát, který má rozlišení 32 Mpx a světelnost f/2,2. Telefon navíc poskytuje stabilizaci obrazu, přisvětlovací diodu, 3x optický zoom a 30x super resolution zoom, kterému při tvorbě snímků asistuje také umělá inteligence. Toto vybavení by proto mělo zvládnout pořizovat snímky i za zhoršených světelných podmínek a z větší vzdálenosti. Což je naprosto ideální kombinace v pořizování snímků v národním parku. Maximální rozlišení videa je 3840 × 2160 (Ultra HD). Telefon je výrazně voděodolný a nabízí stupeň krytí IP68, díky čemuž zvládne i úplné ponoření do vody.

I vy si můžete pořídit stejný model telefonu Samsung Galaxy S20 FE, který se nachází v afrických rezervacích. Nebo se inspirujte i v celkové nabídce telefonů Samsung a najděte pro sebe jiný vhodný model.

Napsat komentář