Chytré brýle vám poskytnou 3D zážitek, ať půjdete kamkoliv

Novinka od společnosti TCL je už i na českém trhu. Do prodeje se dostaly chytré brýle, jenž vás díky zabudovaným displejům přenesou do světa 3D reality, aniž byste přitom museli zapnout vlastní televizi.

Nesou název TCL NXTWEAR G Wearable Display Glasses. Jak již bylo zmíněno, uvnitř jsou zabudované dva OLED displeje s rozlišením Full HD, které vytvoří ostrý a jasný zážitek při sledování. Dokáží nahradit dojem, jako byste koukali na 140palcovou televizi. Toto zařízení využijete například jako domácí kino, jako obrazovku pro hráče nebo větší displej k vyřizování psaní zpráv či vyřizování emailů, což vám zajistí naprosté soukromí. Je to jen na vás, při jaké činnosti vás pohltí. Kromě poskytnutí multimediálního obsahu s nimi zvládnete bezpečně sledovat dění kolem sebe, a dokonce plní i běžnou funkci slunečních brýlí.

Samozřejmostí jsou zde také zabudované duální reproduktory pro zprostředkování zvuku.

Jejich jedinou slabinou je, že kvůli absenci napájení je nevyužijete zcela samostatně. Musí být připojené přes konektor USB-C k některému hostitelskému zařízení, skrze které je pak budete ovládat. Snadno je ale propojíte s nejrůznější moderní technikou, nejen s telefonem či tabletem, ale i stovkou dalších zařízení.

Jejich silnou stránkou je naopak to, že se jedná o malé a skladné zařízení (jejich hmotnost je pouhých 100 g), které využijete, ať už půjdete kamkoliv. Pokud je připojíte například na telefon, tablet nebo notebook, bez problému je využijete kdykoliv a kdekoliv na cestách. Budou vás všude následovat.

V jednom z minulých článků jsme psali informaci například také o tom, že Xiaomi připravuje chytré brýle, se kterými chce nahradit smartphony.

U nás se tyto chytré brýle prodávají za cenu 14 990 Kč. Zajímá-li vás, co všechno tato společnost dokáže, koukněte i na další produkty, a to například TCL telefony či TCL tablety.

Napsat komentář