Na trhu s elektronikou se v novém roce objeví staronová značka smartphonu

Mezi ostatní elektroniku by se už na jaře roku 2022 měla dostat nová značka chytrého telefonu. Nejde ale tak úplně o zcela nový projekt. Navazuje na již zaniklou značku, která neměla v minulosti tak velký úspěch.

Telefon se bude jmenovat OSOM OV1. Podle fotografií by měl mít duální fotoaparát na zadní straně s přisvětlovací diodou. Na boku bude čtečka otisků prstů pro zajištění bezpečnosti. Další specifikace ani technické parametry nejsou dosud známé a budeme si na ně muset počkat.

Jak již bylo zmíněno, nejde o zcela novou značku, ale o nástupce původní značky Essential, kterou založil Andy Rubin (zakladatel operačního systému Android v roce 2003). Pod původní značkou dokonce vznikl telefon s názvem Essential Phone PH-1, jenž ale na trhu nijak neuspěl. Někteří z původních tvůrci to nyní zkouší znovu, tentokrát s názvem OSOM.

Pokud vás neláká dosud neznámá značka telefonu, ale rádi byste se poohlédli po novém zařízení, vybírejte z aktuální nabídky známých značek smartphonů, ať už například s iOS, nebo Android.

Napsat komentář