Power banka a zahřívač rukou v jednom zařízení je k dostání i na českém trhu

Americká společnost Zippo je nejznámější značka především pro výrobu benzinových kovových zapalovačů. Na tom by asi nebylo nic zvláštního, ale výrobci vyrábí také power banky, se kterými zůstanete online, a zároveň vám poskytnou teplo.

Na trh se tak dostala power banka Zippo, která slouží i jako ohřívač rukou. Stačí, když zmáčknete příslušné tlačítko na přístroji a ohřejete si ruce. Dokonce zajišťuje konzistentní teplo, a to po dobu až 6 hodin. Bez problému si zde volíte také tři teplotní stupně (maximum je dokonce až do 50 °C) tak, aby to pro vás bylo aktuálně komfortní. Je to vhodné pro zahřátí venku, ale i doma. Zařízení také zvládne, a to za pomoci integrovaného Li-Ion akumulátoru s kapacitou 4 400 mAh, nabít vaši elektroniku. Stačí vám k tomu klasické propojení skrze USB konektor. Na přístroji je také kontrolka pro baterii i pro funkci zahřívání.

Nejnovější model se jmenuje Zippo Heatbank 6, ale existuje i model Heatbank 3, který funguje na stejném principu, jen nabízí nižší kapacitu baterie.

Nedávno jsme psali také článek o tom, že se do prodeje dostane dosud nejrychlejší power banka, se kterou si telefon plně dobijete za 27 minut.

Výše zmíněné zařízení seženete i na českém trhu, a to za cenu 779 Kč. Jestliže byste si ale chtěli pořídit power banku s lepším výkonem, která má pouze tu jednu hlavní funkci, porovnejte mezi sebou i další power banky a vyberte si pro sebe tu nejlepší.

Napsat komentář