Superodolný smartphone je na trhu. Nevadí mu ani výrazně nízké venkovní teploty

Společnost AGM se zaměřuje na chytré telefony, které jsou výrazně odolné a vhodné pro náročné venkovní podmínky. Nyní přichází s dalším zařízením, které předčí všechny dosavadní.

Telefon s názvem AGM Glory je novinkou od výše zmíněných výrobců. Jedná se o robustní a vysoce odolnou konstrukci, která vydrží ty nejextrémnější venkovní podmínky. Co si pod tím představit? Výrobci slibují vysokou výdrž baterie (při kapacitě 6 200 mAh), která zvládne plné nabití i po dobu 10 hodin, a to i při teplotách okolo -30°C. Tomuto typu baterie se říká arktická, neboť se dá od ní očekávat, že bez problému funguje při teplotách pod -27°C po dobu 22 hodin. U běžného telefonu si můžete být jisti, že se v takových podmínkách ani nezapne.

Základní verze zařízení poskytuje užitečné funkce, které se vám budou v přírodě hodit. Například dva fotoaparáty na zadní straně (hlavní fotoaparát s 48 Mpx od Sony a makro fotoaparát) se dvěma přisvětlovacími diodami. Součástí vybavení je také kamera pro noční vidění nebo infrasnímač pro dálkové měření. U rozšířené verze telefonu najdete také termokameru. Na zadní straně je také nepřehlédnutelný reproduktor. Součástí je operační systém Android. Telefon pracuje na procesoru Snapdragon 480. Nechybí ani možnost využití 5G sítě. telefon je připravený nejen na dvě SIM karty, ale dokonce do něj vložíte i microSD.

Samozřejmostí u těchto typů telefonů jsou splněné podmínky pro nejvyšší normy odolnosti, jako je například IP68, IP69K, ale také MIL-STD810G (vojenská norma). Ty dokazují, že se jedná o velmi kvalitní zařízení. Kromě toho je zde velmi odolný displej, který se nazývá „diamantový“. Ten zaručuje, že silnější a tvrdší než současná zpevněná skla.

V nabídce je telefon ve třech provedeních, které se liší nejen velikostí, ale lehce i výbavou. Při výběru si dejte proto záležet, co od zařízení očekáváte. Základní model AGM Glory seženete na oficiálních stránkách výrobce za cenu 11 334 Kč. Chcete-li porovnat odolné telefony také od jiných značek, koukněte na aktuální nabídku.

Napsat komentář