Apple Watch součástí potítka. Tak vypadá nová vychytávka

Společnost Twelve South se zaměřuje na příslušenství a pouzdra pro využití pro značku Apple. Aktuálně přišla s originálním nápadem a další možností, jak využít hodinky Apple Watch během sportování. Vytvořila speciální druh pásku, kam zmíněný model hodinek jednoduše vložíte. Nejedná se o plnohodnotnou náhradu za řemínek, ale o alternativu při sportu.

ActionBand, jak se pásek nazývá, není vlastně nic jiného než sportovní potítko. Toto je ale uzpůsobeno tak, abyste do něj vložili své hodinky. V látce je speciální otvor pro uchycení vašich Apple Watch od 4. řady.

Při nákupu získáte dokonce pár potítek, jedno je klasické a druhé, kam přesně padnou hodinky, aby vám pevně držely na ruce, a přitom zvládly monitorovat vaši aktivitu během uzavírání kroužků. Zároveň je vyrobené ze savé bavlny, aby během vaší aktivity absorbovalo pot a udrželo ruce v suchu. Navíc péče o ně není nijak náročná, snadno je vyperete v pračce.

Tento druh potítka je již v prodeji na oficiálních stránkách výrobce, a to za 29,99 dolarů (cca 650 Kč). Výhodou je, že si snadno vyberete velikost přesně podle velikosti vašich hodinek, a to buď 40 mm, nebo 44 mm. Nemáte-li ještě svůj model hodinek od Apple, podívejte se třeba aktuálně na nejnovější model Apple Watch 7.

Napsat komentář