Společnost Samsung brzy vydá do prodeje zcela speciální držák na tablet

Známá Jihokorejská společnost plánuje letos vydat na trh novinku, která není přímo žádnou technologií (chytrým telefonem či tabletem), ale úzce s ní souvisí. Jedná se o speciální příslušenství pro tablety řady Galaxy Tab S. Konkrétně bude od letošního roku nabízet držák na tablet, který si přimontujete ke křeslu.

Tento stojánek nese název Second Screen Game Chair. Primární myšlenka vznikla jako reakce na aktuální pandemii, kdy jsme ještě stále odloučení od svých blízkých (například kvůli karanténě). Tímto způsobem můžete být neustále v kontaktu, a to alespoň virtuálně. Pokud spolu chcete například sledovat sportovní přenos či oblíbený film, snadno se spojíte s rodinou nebo se svými přáteli skrz tablet, který bude umístěn na vašem oblíbeném křesle během sledování televize.

Možná jste čekali opak, ale držák nedisponuje pohyblivým ramenem. Nejde ani o malou a nenápadnou konstrukci. K montáži naopak potřebujete celkem 11 šroubů, a to 6 z nich pro hlavní díl k přimontování na křeslo a dalších 5 pro konzoli. Je také důležité, abyste celkové umístění řádně předem promysleli a vybrali i vhodné křeslo. Držák byste tam pak měli nechat nastálo. Není sice problém ho odmontovat, ale zůstanou vám po něm nevzhledné díry. Proto tedy vybírejte křeslo, kde by případně díry nebyly tak nápadné.

Jak už bylo zmíněno výše, držák je určený pro tablety řady Galaxy Tab S, který přináší vysoký výkon, výdrž baterie a nejnovější model dokonce displej velikosti 11″ s rozlišením 2500 x 1600, se kterým uvidíte své blízké opravdu ostře a na velké obrazovce.

Oficiální datum prodeje držáku zatím není zveřejněné. Jisté je ale to, že toto příslušenství se nejdříve objeví v prodeji pouze ve Švédsku.

Chcete-li si prohlédnout i další držáky na tablet, vybírejte z aktuálních možností, kde najdete jak držáky do auta, na stůl, nebo jen tak pro uchycení do ruky.

Napsat komentář