Společnost Nothing již brzy odhalí částečně průhledná sluchátka

Již letos na konci července dojde k odhalení novinky v podobě bezdrátových sluchátek od společnosti Nothing s označením Nothing Ear 1. Jedná se o první technologický produkt tohoto start-upu. V čem jsou výjimečná?

Dosud není známo moc informací o jejich technologii ani celková podoba, ale už je jisté, že sluchátka zaujmou ojedinělým designem, neboť budou částečně průhledná. Mezi ty již odhalené funkce patří především potlačení šumu (ANC). Sluchátka budou jednoznačně určená pro poslech hudby, podcastů a audioknih, což není ničím výjimečné. Mluví se ale i o tom, že by měly být určené i pro telefonování.

Odhalení se ale například dočkala už jejich cena. Ta se bude pohybovat kolem 99 eur (asi 2 600 Kč).

Společnost Nothing je sice start-up, ale v jeho čele je spoluzakladatel známé a rozšířené značky OnePlus Carl Pei. V tomto případě jde čínskou značku, která produkuje mobilní telefony založené na operačním systému Android.

Více informací o sluchátkách dosud není bohužel známo. Jak tvůrci zmiňují na svém webu, design je zatím tajný, a počkat si musíme také na zveřejnění všech funkcích a využití sluchátek. Jisté je ale datum odhalení, které je určeno na 27. července. Více informací víme spíše o samotném start-upu. Jeho zakladatelem je již zmíněný Carl Pei, který založil firmu v loňském roce 2020 se sídlem v Londýně.

Tvůrci často také mluví ve spojitosti s jejich zaměřením na technologie o tom, že jejich posláním je odstranit bariéry mezi lidmi a technologiemi a vytvořit tak bezproblémovou digitální budoucnost. Nothing Ear 1 je pro ně prvním krokem, který v sobě kombinuje syrovou krásu, precizní inženýrství a to vše s cílem pro zajištění čistého zvukového zážitku. Co si ale pod takovými frázemi představíte vy? Na další informace si opravdu budeme muset počkat na konci měsíce.

Na trhu najdete aktuálně nepřeberné množství bezdrátových sluchátek různých značek, které poskytují komfortní poslech hudby bez otravných kabelů, často i možnost bezdrátového nabíjení a také odlišná designová provedení. Na výběr máte dokonce již zmíněná bezdrátová sluchátka OnePlus.

Napsat komentář