Sony představil sluchátka s netradičním designem a mnoha chytrými funkcemi

Japonská společnost Sony nedávno přivítala další produkt mezi svou audio elektroniku. Jedná se o bezdrátová sluchátka, která mají hodně co nabídnout. Více se dozvíte v článku.

Sluchátka s názvem Sony LinkBuds jsou opravdu unikátní svým vzhledem, ale funkcemi. Na první pohled vás určitě upoutá děravý vzhled, který není pro sluchátka zcela běžný. Ten tu ale není pro nic za nic. Výrobci se na sluchátkách většinou snaží potlačit okolní ruchy, abyste si vychutnali nerušený zvuk. Děravá sluchátka fungují zcela naopak, snaží se o to, abyste okolní zvuky slyšeli. Přináší tedy funkce, které od sluchátek očekáváte, a přitom zůstanete spojení s okolím.

Pokud jste náročnější uživatel, bezpochyby oceníte různé chytré funkce, například Fast Pair, Swift Pair, jenž vám zajistí snadné a rychlé spárování s telefonem či jiným zařízením. Mezi další patří třeba Speak-to-chat. Pokud na někoho promluvíte, sluchátka automaticky pozastaví přehrávání. Neméně zajímavá funkce nese název Wide Area Tap. Díky ní nemusíte sluchátko ovládat přímým poklepáním na něj, ale stačí poklepat dvojitým či trojitým poklepáním před uchem.

Na jedno nabízí vám vydrží 5 hodin, a s dobíjecím pouzdrem až 12 hodin. Samozřejmostí je také stupeň krytí s označením IPX4, jenž zajistí ochranu proti pocení nebo proti dopadajícímu dešti.

Sluchátka Sony LinkBuds seženete i na českém trhu, ve dvou barvách, a za cenu necelých 5 tisíc korun.

Napsat komentář