Ruská společnost nyní vsadila na provokativní Valentýnskou edici telefonů

Svátek zamilovaných je už sice za námi, ale vy máte stále možnost si pořídit telefon z limitované edice iPhonů od ruské společnosti s velmi nevšedním až provokativním designem.

Společnost Caviar opět reagovala na aktuální téma, kterým byl tentokrát svátek svatého Valentýna (14. února), kdy se téměř po celém světě oslavuje láska. Při této příležitosti vytvořila kolekci telefonů s názvem Kinky (neboli výstřední), což je název, který velmi výstižně definuje celou kolekci.

V kolekci najdete pět designových kousků telefonů iPhone 13 laděných především do barev, jako je černá, červená či zlatá. Mezi nápadné doplňky na zádech telefonů se objevují například pásky z aligátoří či telecí kůže či kovové kroužky a srdíčka, které tak podtrhují celkový vzhled. Výstřední kolekci odpovídají i názvy jednotlivých telefonů, a to Dutiful (Poslušnost), Dominant (Dominance), Passion (Vášeň), Seduction (Svádění) a Satisfaction (Uspokojení).

Koukněte i na článek s další limitovanou edicí telefonů od společnosti Caviar, tentokrát s odkazem na známé luxusní hodinky Rolex.

Jestli vás tato provokativní limitovaná edice tolik nezaujala, vybírejte z běžné nabídky telefonů iPhone 13 Pro nebo iPhone 13 Pro Max, kde určitě pro sebe najdete vhodný design podle vašich představ.

Napsat komentář