Samsung se vydal novou cestou, zasahuje už i do oděvního průmyslu

Od společnosti Samsung očekáváte, že každý rok přichází na trh s novou elektronikou, a to nejen s chytrými telefony. Určitě byste do nich ale neřekli, že začnou vyrábět i oděvy. Jihokorejská společnost se zaměřila na speciální typ kalhot.

Společnost aktuálně přesahuje i do světa módy, neboť na trh uvedla své první džínové kalhoty ze 100% organické bavlny. To by ale nebyl Samsung, aby nepřišel rovnou i s využitím pro elektroniku. Nejde totiž o ledajaké kalhoty. Tyto mají speciální kapsu pro smarpthone, a to konkrétně pro Samsung Galaxy Z Flip 3.

Zásadní pro tyto džíny je, že se zde návrháři zbavili velkých a pro ně zbytečných zadních kapes. Je zde jedna menší kapsa, a to na stehně, která je velikostně určena přesně pro již zmíněný model telefonu Samsung. Nechybí ani přední kapsy, které jsou doplněné o výšivky písmena Z.

Jedná se o speciální edici o 450 kusech, a jsou ve verzi pro muže i pro ženy. Džíny mají i speciální jméno, a to Z Flip Pocket Denim. Na první pohled vás zaujmou i svým designem. Na přední straně mají dvě velká písmena Z. Jejich cena je 1 499 australských dolarů (necelých 25 tisíc korun) a k dostání jsou na oficiálních stránkách výrobce. Možná se vám zdá cena vysoká, ale součástí nákupu je rovnou i chytrý telefon, který tímto máte téměř zdarma.

Jestli byste si chtěli zakoupit pouze samotný telefon Samsung Galaxy Z Flip 3, a to na českém trhu, aktuálně je k dostání, a to nejen ve více barevných variantách, ale také s různými velikostmi vnitřní paměti.

Napsat komentář