Samsung přichází s reproduktorem, který má mnohem víc podob

Jihokorejská společnost je známá pro mnohé chytrá zařízení, a to nejen pro zábavu, ale i pro praktické využití do domácnosti. Letos přichází s víceúčelovým projektorem.

Jedná se o projektor, který se jmenuje The Freestyle. Když se na něj ale podíváte podrobně, zjistíte, že kromě promítání obrazu na zeď toho zvládne daleko více. Je opravdu praktický a všestranný. Zvládá také přehrávat zvuk a hudbu, takže slouží i jako reproduktor či rádio. Kromě toho přináší i využití jako LED osvětlení. Na výběr máte různé druhy intenzity svícení, ale i projekce obrázků a fotografií či různé efekty k hudbě. To určitě oceníte pro navození té správné atmosféry, a to nejen při různých oslavách a společenských událostech u vás doma.

Velkou výhodou je, že jde o malého a lehkého pomocníka, kterého si snadno sbalíte kamkoliv na cesty. Ten nabízí jedinečný obraz při projekci nejrůznějších filmů, sportovních přenosů nebo jiných oblíbených videí. Poskytuje úhlopříčku v rozmezí od 30 do 100 palců. Jeho předností je i kvalitní a čistý zvuk bez nutnosti využití dalších reproduktorů.

Zajímavostí je i jeho umístění na otočném stojánku, takže nebudete mít problém promítat kamkoliv na zeď, dokonce i na strop. Místo koukání v noci do stropu si tak snadno užijete sledování filmu. Velkou senzací je tzv. chytrá kalibrace, která zajišťuje úpravu promítaných barev tak, že nebudete mít problém s obrazem ani na barevné zdi, na desce stolu či na skříni. Reproduktor je bezdrátový, proto vám nepřinese žádné další zbytečné kabely do domácnosti. Jednoduše ho také napojíte na Samsung TV, ale kromě toho je kompatibilní jak pro Android, tak i pro uživatele s iOS systémem. Ovládání zvládnete i hlasem, a to přes asistenta se jménem Bixby, nevýhodou je možná to, že nepodporuje češtinu.

Jestli se vám výše zmíněná technologie zalíbila, není problém, abyste si projektor Samsung The Freestyle předobjednali s dodáním v druhé půlce února. Cena se dostane na 25 000 korun.

Napsat komentář