Apple propaguje nové Apple Watch pomocí poutavé reklamy

Společnost Apple nedávno natočila krátkou reklamu, na které se snaží demonstrovat, že hodinky Apple Watch z jejich dílny mohou být v mnoha situacích tím podstatným pro záchranu lidských životů. A také se tak už v minulosti několikrát stalo.

Zajímavostí je, že video má sotva minutu a devět vteřin, a přesto dokáže vyvolat emoce. Není zde vidět žádná osoba, ale za to je to reklama, která je a bude určitě ještě hodně slyšet. Reklama nese název 911 a odhaluje reálné záznamy hovorů tří osob, jenž v minulosti volali na tísňovou linku, když byli v životu ohrožujících situacích. Podstatné je zmínit, že si pomoc dokázali přivolat právě vytočením čísla 911, a to pomocí hodinek Apple Watch. V reklamě neuvidíte žádné dechberoucí záběry, ale uslyšíte reálné hovory ohrožených osob s dispečery, a především skutečné prosby o pomoc.

Příkladem ve videu je žena, jenž volá na tísňovou linku. Do telefonu oznamuje, že se dostala do dopravní nehody, kdy se její auto převrátilo, postupně se do něj dostává voda, ale ona se nemůže dostat ven. V reklamě jsou ale také další dva volající, kteří potřebují okamžitou pomoc. Podstatným a pozitivním sdělením reklamy je, že ke všem volajícím osobám se nakonec záchranáři dostali včas, aby je zachránili. Dostali se tam, protože osoby využili své chytré hodinky Apple Watch, které mají funkci tísňového SOS volání, a to jako tlačítko na boku.

Tato reklama je cílená na nejnovější model hodinek Apple Watch 7. Pokud i na vás zapůsobila a chtěli byste si pořídit hodinky od této značky, vybírejte z aktuální nabídky. Na výběr jsou ale i starší modely, například Apple Watch 6.

Napsat komentář