Samsung představil speciální edici telefonů, která reaguje na blížící se Olympijské hry

Společnost Samsung plánuje, že se na trhu letos konečně objeví speciální limitovaný model telefonu, a to Galaxy S21 5G Olympic Games Edition. Málokdy se stává, že by výrobci elektroniky reagovali na nějaké výjimečné akce nebo události, k nimž by vyráběli konkrétní edici telefonů či jiných zařízení. V rámci olympijských her se o to Samsung ale pokouší už opakovaně.

Tento model vychází z běžně dostupného telefonu Samsung Galaxy S21. Speciální edice by měla vyjít ještě před zahájením olympijských her. Ty by se měly uskutečnit za pár týdnů v Tokiu, konkrétně v termínu od 23.7. do 8.8, což ale stále není jisté s tím, protože v Japonsku probíhá aktuálně nouzový stav a další vlna pandemie. To je nejspíše i jeden z hlavních důvodů, proč se na modelu telefonu sice objevují olympijské kruhy, ale není tam uvedena konkrétní datace.

Pokud telefon skutečně vyjde, můžete se těšit na speciální design v modré barvě, vyobrazení olympijských kruhů na zádech, na originální schémata a také tapety týkající se olympiády.

Tento telefon poskytuje operační systém Android. Nabízí 3 objektivy na zadní straně, a dokonce až 30násobný digitální zoom, se kterým si přiblížíte záběry i do nejmenšího detailu. Ve výbavě najdete také funkci 8K video Snap, což vám poskytne vytvořit fotografii přímo z videa. Patříte-li k těm, kterým se během natáčení třese ruka, zapněte si stabilizační funkci Zoom Lock a máte po starostech. Navíc má speciální noční režim, díky němuž vytvoříte skvělé záběry i ve zhoršených světelných podmínkách, dokonce i v noci bez použití blesku. Má kvalitní AMOLED displej, kterému nevadí ani ostré sluneční světlo. Odolá i pádům, protože se pyšní nejtvrdším sklem Gorilla Glass Victus, jenž ochrání přední i zadní stranu telefonu. Jeho předností je to, že podporuje 5G signál. Je dokonce odolný proti vnějším vlivům díky označení IP 68, takže mu neuškodí voda ani prach.

Jak již bylo zmíněno, tato olympijská edice není první, ale již třetí. Společnost už v roce 2019 oznámila, že vyjde speciální olympijský model telefonů Samsung Galaxy S10+ a v roce 2020 speciální edice Samsung Galaxy S20+. Ani jedno ale nakonec kvůli pandemii Covid nebylo dosud zrealizováno.

Jestli se vám nechce čekat na tuto olympijskou edici, vyberte si svůj klasický model Samsung Galaxy S21 již nyní. Nebo si pro sebe vyberte jiný model z aktuální nabídky telefonů Samsung.

Napsat komentář