Fast laughs je nová služba krátkých videí z produkce Netflix

Americký poskytovatel filmů, seriálů a dokumentů přišel s další rozšířením svých služeb. Před pár dny oficiálně spustil novou funkci, která se jmenuje Fast laughs. Pokud jste předplatitelé Netflix, budete se moct podívat na krátké záběry z Netflixu, aniž byste museli vidět celý film nebo seriál. Jedná se o krátké snímky, které mají většinou pouze pár sekund, maximálně minutu. Prozatím to jsou pouze videa s komediální tematikou. Ale mluví se o tom, že časem se určitě objeví i videa serióznějších snímků. Tato aplikace je ale dostupná pouze pro mobilní zařízení a dosud jen ve vybraných zemích.

Tahle aplikace je užitečná v tom, abyste se více zorientovali v obsahu na Netflixu, kterého je tam opravdu neskutečné množství. Díky takovým krátkým videím možná odhalíte nějaký záběr z filmu či seriálu, který vám předtím unikl. Nebo dokonce objevíte nový film, o kterém jste dosud neměli ani tušení.

Kromě toho, že budete moct na videa koukat, budete je moct také sdílet přátelům a známým a lajkovat stejně jako na sociálních sítích. Velkou výhodou je, že zobrazený film nebo seriál z videa budete moct dokonce označit a přidat si ho do seznamu toho, co byste chtěli později zhlédnout.

Je zde ale omezení pro telefony s Androidem, protože služba je prozatím dostupná jen pro majitele Apple zařízení. Ale i to by se mělo během pár měsíců změnit.

Pokud vás nová aplikace láká už nyní, budete muset vydržet. jak již bylo zmíněno výše, je to prozatím spuštěno jen v některých zemích a Česká republika tuto možnost zatím nemá. Ale vydržte, této novinky se určitě dočkáme i my. A až to přijde, pamatujte, že se k videům dostanete pouze přes aplikaci Netflix na mobilním zařízení. Až si ji otevřete, najedete do spodní navigační nabídky v aplikaci a kliknete na odkaz s označením Fast laughs. Začne se vám přehrávat video. A jakmile jedno skončí, přeskočí to ihned na další.

Víte, že od roku 2016 je platforma Netflix k dispozici téměř po celém světě? Dostupná nabídka obsahu se ale neustále aktualizuje a také se liší v závislosti na konkrétní zemi a právech filmů i seriálů, které má k dispozici nakoupené pro své diváky.

Chcete-li sledovat obsah z Netflixu doma nejen na mobilu, ale také ve velké kvalitě a rozlišení, podívejte se na nabídku televizí, které vám přiblíží fascinující zážitek filmů a seriálů podobně jako v kině.

Napsat komentář