Již brzy se objeví limitovaná edice skládacích telefonů Samsung s velmi originálním vzhledem

Již tento týden společnost Samsung představí novinky u své řady skládacích telefonů řady Galaxy, a to nyní v podobě Samsung Galaxy Z Flip 3 a Galaxy Z Fold 3. Na to reaguje i ruská společnost Caviar, která často překvapí nevšedními vylepšením některých luxusnějších smartphonů. I u těchto zmíněných telefonů se rozhodla vydat limitovanou kolekci s nápaditým designem.

Ruská společnost se aktuálně rozhodla zmíněné modely Galaxy Z Flip 3 a Galaxy Z Fold 3 obléknout do designu s motivy lebek. Celá kolekce nese název Skull capsule a přináší luxusní zpracování s drahými kameny.

Telefon Galaxy Z Flip 3 je pojmenovaný jako Ragnarok. Jedná se o tmavý design, kterému dominuje lebka obklopená červenými plameny. Opět jsou zde využity luxusní materiály, tělo smartphonu je totiž vyrobeno z odolného titanu a kompozitního kamene. Ozdobnými složkami jsou zde rubíny, kterými je lebka vykládána.

Telefon Galaxy Z Fold 3 je pojmenovaný jako Catrina Calvera. Jedná se o světlejší šedý design, kterému dominuje lebka s růžemi. Tělo je opět vyrobeno z titánu. Lebka je naopak vyrobena z 18karátového zlata, dále doplněna o smaragdy, rubíny a safíry. Celkem je do krytu vsazeno na 419 drahých kamenů, což je náročné i na výrobu, a tudíž se to odrazí i v ceně.

Jako vždy se jedná o limitovanou edici. Model Catrina Calvera je k dispozici jen ve velmi omezeném množství, a to pouhých 20 kusů. To je vybráno záměrně, a to nejen kvůli náročnému výrobnímu procesu, ale důležitá je konkrétně číslice 20, která podle mayské tradice přináší štěstí. Naopak výroba edice Ragnarok je snadnější, a proto se prodává ve více kusech, a to celkem 99. I to je vybráno záměrně, neboť číslice 9 má ve skandinávské mytologii symboliku moudrosti a poznání.

Nedávno jsme také psali článek o tom, že se na trh dostala limitovaná edice od Caviar modelů značky iPhone, která odkazuje na ekologii a přírodu. Všechny zmiňované modely si můžete objednat nebo předobjednat na oficiálních stránkách Caviar. Kvůli náročnějšímu výrobnímu procesu zde ale počítejte s výrazně vysokými náklady za pořízení. U modelu Ragnarok se cena pohybuje kolem 10 770 dolarů (asi 230 tisíc korun) a Catrina Calvera stojí dokonce 46 460 dolarů (cca 1 milion korun).

Nechcete-li investovat nemalé částky do limitované edice Samsung od Caviar, na výběr máte i aktuálně prodávanou verzi Samsung Galaxy Z Flip nebo Samsung Galaxy Z Fold. Na nejnovější modely si budeme muset ještě počkat, než se u nás dostanou do prodeje.

Napsat komentář