Amazon přidal na trh chytrý dávkovač mýdla, který umí víc než jen pomoct s hygienou

Známá americká společnost přišla na trh s novinkou v oblasti technologií. Do prodeje dostala dávkovač mýdla. Ten je ale specifický. Nejen, že jde o elektrické zařízení, které napojíte na Wi-Fi, ale umí toho daleko více.

Toto zařízení nese název Smart Soap Dispenser. Využijete ho prakticky jako klasický dávkovač. Jeho výhodou je, že má senzory pohybu, takže je zcela bezdotykový. Také si na něm nastavíte přesnou dávku mýdla, kterou vám má poskytnout. Ta je variabilní i podle toho, jak daleko od trysky ruku umístíte. Je zde také funkce odpočítávání 20 sekund, která vám za pomoci LED osvětlení signalizuje minimální dobu, po kterou byste si měli mýt ruce. To je ideální funkce, se kterou si osvojíte rutinu hygieny rukou.

Dávkovač podporuje i připojení na internet skrze Wi-Fi. Jednoduše tak spárujete dávkovač i s hlasovými asistenty, jako je například Alexa. Stačí vám k tomu aplikace ve vašem telefonu. Díky takovému propojení s reproduktorem si můžete například nechat přehrát hudbu nebo přeříkat vtip. Takže se po dobu mytí rukou nebudete nudit, naopak to pro vás i pro celou rodinu může být pokaždé příjemný zážitek. Omezením pro někoho může být, že hlasový asistent musí být od dávkovače umístěný maximálně na 10 metrů, aby bylo propojení funkční.

Jak již bylo zmíněno výše, jedná se o bezdotykové zařízení, jenž vám vydrží nabité až 3 měsíce. Poté je třeba, abyste ho zapojili do sítě a nabili. Jeho výhodou je, že dávkovač snadno vyčistíte v umyvadle, navíc je odolný proti stříkající vodě. Nevýhodou je naopak to, že do dávkovače byste měli dávat pouze tekuté mýdlo. Nesnažte se do něj naopak dávat pěnové mýdlo ani žádný dezinfekční prostředek.

Máte-li zájem, chytrý dávkovač snadno pořídíte na oficiálních stránkách Amazon. Jeho cena je 61 dolarů (cca 1 400 korun).

Nechcete-li investovat do výše zmíněného zařízení Smart Soap Dispenser, vybírejte třeba z této nabídky dávkovačů mýdla, kde najdete cenově dostupné, a přitom designové kousky, které sladíte se svojí koupelnou. Na výběr máte i bezdotykové dávkovače.

Napsat komentář