Firma Sony brzy představí nový model bezdrátových sluchátek s řadou vylepšení

Již brzy se objeví dlouho očekávaná bezdrátová sluchátka od japonské společnosti Sony. Konkrétně se jedná o model s označením Sony WF-1000XM4, který přinese spoustu vylepšení v jednom zařízení.

Nový model sluchátek bude mít kompaktnější design a menší rozměry, nový vlastní procesor Sony V1 a nové ovladače, což přinese lepší kvalitu mikrofonů, ale také výkonnější funkci potlačení hluku (ANC). Samozřejmostí je také rychlé nabíjení skrze USB-C kabel či bezdrátově přes Qi. Dále poskytne výdrž 8 hodin (při vypnuté funkci ANC dokonce až 12 hodin) a s nabíjitelným pouzdrem až 24 hodin (s vypnutou funkcí ANC výrobci slibují dokonce až 36 hodin).

Nejen sportovci určitě ocení odolnost vůči vodě a potu s označením IP X4, takže jim neublíží ani déšť. Tuto ochranu stávající model nemá. Mezi další užitečné funkce určitě patří připojení Bluetooth s vysokým rozlišením, automatické adaptivní potlačení šumu, technologie optimalizace zvuku a další. K dispozici je také podpora služeb Google asistant a hlasového asistenta Alexa.

Velkou zajímavostí je bezpochyby funkce Speak-To-Chat, která automaticky pozastaví přehrávání při zahájení konverzace.

Víte, že společnost Sony funguje už od roku 1946? Za tolik dekád se vyšplhala mezi přední výrobce a prodejce elektroniky.

Výběr barevných variant zůstane stejný jako u stávajícího modelu, k dispozici budou v černé a stříbrné barvě. Lišit se ale bude cena sluchátek, která stoupne asi na 280 euro (cca 7 000 Kč). Sami posuďte, zda je to hodnota, kterou byste do nového modelu investovali.

Nová sluchátka již brzy nahradí dosud aktuální model s označením Sony WF-1000XM3, který je na trhu již od roku 2018. Pokud se vám nechce čekat na nejnovější verzi, výše zmíněný model je stále v nabídce a poskytuje také skvělou výbavu. Seženete jak špunty, tak i verzi náhlavních sluchátek Sony WH-1000XM3.

Napsat komentář