Edice chytrých hodinek Harry Potter nadchne zaryté fanoušky

Čínský výrobce elektroniky, a to především smartphonů, sluchátek a hodinek, OnePlus tentokrát cílí na všechny fanoušky známé knižní a filmové série Harry Potter, pro něž vyrobil limitovanou edici chytrých hodinek.

Tato série nevznikla jen tak pro nic za nic. Reaguje na 20. výročí premiéry prvního filmu. Harry Potter se do hodinek promítnul tak, že na ciferník si jednoduše zvolíte jednu ze čtyř známých kolejí ze školy čar a kouzel. Na koženém řemínku se nachází logo školy. Na zapínacím tlačítku pak najdete jizvu v podobě blesku, kterou má Harry na čele. I samotné balení hodinek je originální a odkazuje na filmové zpracování.

Nejedná se ale o zcela nový kousek. Tento model vychází z původních hodinek OnePlus Watch s kulatým tvarem ciferníku a AMOLED displejem. Hodinky umí vše, na co jste u chytrého zařízení zvyklí. Kromě základních funkcí také měří tep, kyslík v krvi, zobrazí vám notifikace z telefonu, nabízí měření různých pohybových aktivit a podobně. Poskytují také vyšší odolnost krytí s označením IP 68, výkonnou baterii se 14denní výdrží a možnost rychlodobíjení.

Zvláštností je, že tento model byl prozatím představen pouze na indickém trhu, a to za cenu 16 999 indických rupií (cca 5 tisíc korun). Tento film má ale fanoušky po celém světě, věřme proto, že se tato kolekce brzy rozšíří i dál.

Inspirujte se u této značky a podívejte se i na další chytrá zařízení, jako jsou smartphony OnePlus nebo sluchátka OnePlus.

Napsat komentář