Apple Watch nyní snadno přeměníte ve stylový budík na noční stolek

V rámci technologií Apple máte možnost využít další vychytávku, kterou snadno propojíte s hodinkami Apple Watch. Díky tomu vznikne zařízení s hlavní funkcí, a to originální budík na noční stolek.

Celé to funguje až moc jednoduše. Musíte pouze vlastnit hodinky Apple Watch spolu s příslušenstvím, tedy nabíjecím kabelem. NightWatch plní pouze funkci stojánku s velkým displejem, který nenahrazuje žádnou nabíjecí stanici. Levým nebo pravým otvorem přivedete napájecí kabel. Celá nabíječka se bez problému vejde do budíku. Hodinky pak zasunete do zadní části a vložíte na nabíječku, čímž vznikne magnetické spojení, které se postará o zbytek.

Design budíku je navržený opravdu originálně. Je to zakřivené plexisklo, které vzhledově připomíná skleněnou kouli. Pro úplné upřesnění jde o Polymethylmethalkrylát (neboli akrylátové sklo). Jeho výhodou je, že přední část skla funguje jako lupa, čímž se vám zvětší obrazovka a usnadní čtení hodin na první i vzdálenější pohled v místnosti. Zároveň se jedná o velkou dotykovou plochu pro snadné poklepání a zobrazení hodin. Ve spodu se nachází protiskluzová základna, která zabraňuje pádu z nočního stolku. Budík má rozměry 12,4 x 12,4 cm x 12,4 cm a hmotnost 567 g.

Jak již bylo zmíněno, NigtWatch je stojánek, ze kterého se stane budík, a to za využití chytrých hodinek. Tím to ale rozhodně nekončí. Budík má také funkci akustického zesilovače, který zajistí zesílení zvuku, abyste nezaspali. Další vychytávkou je funkce probuzení klepnutím — pokud chcete, aby se rozsvítil ciferník hodinek, stačí, když poklepete na jakoukoliv části budíku.

Tento stylový budík se zatím prodává pouze na zahraničních e-shopech, kde si ho také snadno objednáte s dodáním do České republiky. K němu bez problému využijete jakékoliv hodinky s operačním systémem iOS, protože budík je kompatibilní se všemi modelovými řadami chytrých hodinek Apple Watch.

Napsat komentář