Tento praktický doplněk snadno připnete na svůj iPhone

Nizozemská společnost Zeropoint Design vsází na jednoduchost a funkčnost u svých produktů. Nyní přišla s originálním doplňkem, který využijete, a to nejen pro svůj chytrý telefon od značky Apple. Není to ale žádná technologická vychytávka, jak byste možná čekali. Jedná se o praktickou, ale přitom zcela jednoduchou pomůcku do domácnosti.

Novinkou je plátěná taška s názvem Magfoldy Tote, kterou použijete na nákup nebo kamkoliv na cesty. Využití je zcela na vás. Proč je ale spojená se značkou Apple? Protože je magnetická, čímž ji jednoduše připnete na záda svého telefonu iPhone. Je tak malá a skladná, že o ní ve složeném stavu téměř nebudete vědět. Jednoduchým překlopením se ale z velikosti kreditní karty stane plnohodnotná taška větších rozměrů.

V nabídce jsou dokonce dvě verze, a to s označením Classic a Grand. Rozdíly jsou jen ve velikosti. Ta menší (Classic) nabízí rozměr 29 x 35 cm (s objemem 8 litrů). Ta větší (Grande) naopak rozměr 40,5 x 35 cm (s objemem 11,5 litru). Její nosnost je dokonce až 25 kg, takže se určitě hodí na cestování i na těžší nákup.

Zajímavostí je také kapsička, kterou využijete i ve složeném stavu. Když tašku připnete na telefon, do této kapsičky snadno vložíte doklady nebo jiné potřebné drobnosti, které potřebujete mít zrovna při ruce. Taška je vyrobena z vodoodpudivého materiálu. Také ji bez problému vyperete v pračce.

Taška je v nabídce v předprodeji, a to na oficiálních stránkách výrobce. Její cena je 330 Kč. Jedná se ale zároveň o limitovanou edici. Pokukujete-li zároveň také po novém zařízení od iPhone, vybírejte z aktuální nabídky, třeba nejnovější model iPhone 13.

Napsat komentář