Telefon s originálním jménem POCO má nový model podporující 5G síť

Značka POCO pochází z dílny známé čínské firmy Xiaomi. Pod tímto označením se dostávají na trh další chytré telefony, které patří mezi ty nejlepší v poměru cena a výkon. Mezi nejnovější modely se řadí telefon s označením POCO M3 Pro.

Tento telefon disponuje procesorem zvaným MediaTek Dimensity 700, který zaručuje vysoký výkon i rychlost na úrovni zařízení nejvyšší třídy. Díky tomu budete moct plynule zapnout veškeré hry, zobrazíte si bez problému všechny aplikace, aniž by se vám cokoliv dlouho načítalo. Kvalitní baterie poskytuje vysokou výdrž díky 5 000 mAh, což by vám mělo na jedno nabití vydržet až dva dny (vždy ale záleží, jak moc telefon využíváte a kolik aplikací máte zapnutých na pozadí). Rychlost načítání internetových stránek poskytne také zabudovaný 5G modem, jenž ovládá funkci dual 5G* standby, což vám umožní využívat 5G síť, aniž byste museli přehazovat SIM karty mezi sebou. To znamená, že uvnitř je slot na 2 SIM karty, a pozitivem je, že ani jedna nezabere místo pro paměťovou kartu. Kromě toho, že si můžete paměť navýšit, také zde najdete vnitřní paměť o kapacitě 128 GB.

Operační paměť vám poskytne 6 GB. Nebudete mít nejmenší problém spustit 3D hry nebo virtuální realitu. Uvnitř se nachází funkce DynamicSwitch, jenž umožňuje displeji přepínat mezi různými frekvencemi. To zaručuje obnovovací frekvenci obsahu, a díky tomu to šetří energii telefonu.

Na zadní straně se nachází fotoaparát se třemi snímači pro úžasné zachycení osobních momentů (48Mpx hlavní snímač, 2Mpx makro snímač a 2Mpx hloubková kamera). Na přední straně je fotoaparát s rozlišením 8 Mpx vhodný pro selfie. Nechybí ani dioda k přisvícení za zhoršených světelných podmínek. Funkce ostření detekcí fázového posuvu vám pomůže zaostřit i pohybující se objekty.

Další důležitou výbavou uvnitř je čtečka otisků prstů, možnost odemykání tváří a možnost rychlého nabíjení. Dříve se takové telefony nabily za cca 3 hodiny do plného nabití. Díky této funkci je ale doba nabíjení zkrácena i více jak o polovinu času. Nabíjení zde ale zatím není řešeno bezdrátově.

Pokud doma zapomenete platební kartu, není to žádný problém. S tímto zařízením a funkcí NFC bez problému zaplatíte a využijete bezkontaktní platbu v obchodech. Uvnitř se nachází operační systém Android. Samozřejmostí jsou také porty v podobě jack a USB-C konektoru, Bluetooth a další základní výbava, na kterou jste nejspíše zvyklí.

Nejspíše vás nadchne vzhled, který není typický jako u předchozích modelů. Tento přístroj má jedinečný ergonomicky 3D zakřivený design zadní strany, který doplňuje o lesklý povrch. Úhlopříčka obrazovky je 6,5″ palce.

Chcete-li si vybrat nejnovější model POCO M3 Pro, vybírejte z aktuální nabídky, kde najdete telefon v modré a černé variantě.

Napsat komentář