Louis Vuitton poskytuje bezdrátový reproduktor, který překvapí atypickým designem

Francouzská společnost Louis Vuitton je známá po celém světě jako módní oděvní značka, a to především díky svému nezaměnitelnému monogramu LV, který najdete na kabelkách, kufrech, botách, hodinkách a dalších produktech. Letos ale významně překvapila, protože představila bluetooth reproduktor.

Bezdrátový reproduktor nese název Louis Vuitton Horizon Light Up. Jedná se opravdu o jedinečný kousek, který spojuje špičková technologie, vizuální efekty a opravdu nevšední design. Odkazuje totiž na atypický vzhled kabelky Toupie od stejné značky. Kuželovitý tvar v podstatě připomíná vesmírnou loď Ufo. Tento tvar také zapříčiní to, že leží na boku, ale nemá to žádný vliv na přenášený zvuk.

Reproduktor je nejen praktický a vzhledově nezaměnitelný, ale také luxusní, stejně jako všechny výrobky od této značky. Jsou na něj totiž použity materiály, jako je ocel a pravá kůže. Dále je zde dotykový ovládací panel z tvrzeného skla. Vizuální efekty mají na starosti po obvodu rozmístěných 35 diod, které ještě více zvýrazňují typické monogramy květů a písmen LV. Není to ale jen o vzhledu. Zařízení poskytuje opravdu kvalitní přenos zvuku, o který se postará výkon zesilovače 2 x 30W a frekvenční rozsah v rozmezí 60 Hz—16 kHz. Uvnitř jsou také zabudované tři mikrofony, které zprostředkují vyřizování všech vašich hovorů.

Není to první počin z oblasti elektroniky od této značky. Už dříve představila bezdrátová sluchátka Louis Vuitton Horizon. Ta se na trhu objevila v loňském roce a od té doby se jejich cena pohybuje kolem 1 010 euro (cca 25 250 korun). Tento model se stále prodává na oficiálním e-shopu v mnoha barevných variantách.

Reproduktory vydrží na jedno nabití až 15 hodin, poté je třeba ho připojit do sítě. O připojení k hudbě se postará Bluetooth nebo Wi-Fi. Model také poskytuje podporu aplikace Apple Airplay. Zařízení je přenosné, a můžete si ho s sebou kamkoliv přibalit, protože jeho hmotnost je 1 kg. Pro ještě lepší představu, průměr zařízení je 18 cm a na výšku má 14 cm.

Víte, že tato značka má bohatou historii sahající k roku 1854, kdy byla založena? Název nese po svém zakladateli Lousi Vuittonovi, což byl francouzský designér a obchodník.

Model je dostupný k prodeji na oficiálním e-shopu této značky, ale i ve vybraných kamenných prodejnách. Jeho cena se pohybuje kolem 2 450 euro (tedy cca 62 000 korun).

Pokud vás nezaujal zmíněný model, stále máte na výběr z velké nabídky bluetooth reproduktorů za příznivé ceny, se zajímavým designem i praktickými funkcemi.

Napsat komentář